Romania, te iubesc! Athosul in casa ta!

Aici puteti urmari inregistrarea emisiunii Romania, te iubesc!, difuzata de Pro TV in Duminica Pastelui, filmata la Sfanta Mare Manastire Vatopedi, de la Sfantul Munte Athos - click aici!   Frumoase cuvinte auzim de la parintii aghioriti. ..

Certificat A CERT

A-Cert (Organizatia europeana de certificare) este un organism de control, certificarea produselor si a sistemelor de management. Baza aceste organizatii o constituie experienta si competentele membrilor sau fondatori in domeniul certificarilor. S..

Colectia hipocratica / Hippocratic collection